Kossuth Lajos street 14-16., 1053, Budapest. PART Studio in the courtyard. Open: M to F: 11-19, Sa: 10-14.

Kossuth Lajos street 14-16, 1053 Budapest. Look for PART Studio in the courtyard
Mo-Fri: 11am-7pm, Sat: 10am-2pm.

Na, most elszakadt a cérnám, elegem van.
Két éve foglalkozom a számhordozás gondolatával, de most teljesen elszántam magam. Csak egy évet kell kibekkelni még a Pannonnál – hűségszerződésből kifolyólag – és úgy elhúzok onnan, hogy még a porfelhőt sem látják utánam.

Semmi katasztrófális nem történt, csak elegem lett a piti hozzáállásból, ami a Pannonra jellemző. Ami konkrétan kiborított az két dolog. Az egyik, hogy kb. félévente csinálnak új tarifacsomagokat, és szedik le a kínálatból a régieket. Ezzel még önmagában nincs baj, de a régi csomagra előfizetők konkrétan szarul járnak. Ugyanis ha egy csomag már nincs forgalomban, akkor a lebeszélhető pénzmennyiségen túl (pl 6000 ft-s csomagra fizettem elő 27 ft-s percdíjjal), drágább percdíjat (konkrétan 37 ft) fizetnek. Tehát ha lebeszéltem azt a kb 4 órát, amire a csomagom elég, akkor szívok. “Ez január elejétől van így, a Pannon ezt újságban és a boltjaiban közzé is tette” – mondta a boltban az ügyfélszolgálatos kislány. Ettől aztán mégjobban kiakadtam. Mi van, ha én pont nem olvastam azt az újságot, amiben benne volt? És pont nem böngészem a Pannon boltok negyvenféle közleményét? És mi a szarnak van PannOnline regisztrációm, ha nem arra, hogy az engem (is) érintő változásokról a cég értesítsen?!

Persze, ha nem tetszik ez a régi tarifacsomag, akkor tessen váltani csomagot – mondhatnánk. Ja, kérem, az 830 ft-ba kerül. Na, itt estem le a székről és szállt el az agyam teljes mértékben. Mi az isten kerül ennyibe egy nyomorult kattintáson? Hiszen akkor is 830 ft a váltás, ha enkezemmel vágzem a PannOnline oldalon. Azt még megérteném, ha egy jelképes összeget szednének le rólam (pl 100 ft-t), de mondja már meg valaki, hogy a mai elektronikus- kitikkel- betikkel világban miért kell a csomagváltásért ennyit fizetni, ráadásul olyan körülmények közt, hogy ha nem váltok, akkro szarul járok. Na, ez a pitiség. Nem is beszélve arról, hogy 8 éve vagyok az előfizetőjük, és a mai éles piaci versenyben igazán megérdemelnének egy kis figyelmet az olyan hűséges egyének, mint én.

Lila köddel a fejemben levágtattam az egy emelettel lejjebb lévő Vodafone boltba, ahol megnyugodva vettem tudomásul, hogy e két, fentebb részletezett kérdéskört barátságosan és normálisan oldják meg ott, azaz pl a tarifacsomagváltás nem kerül semmibe. A Vodafone nyert egy ügyfelet, a Pannon meg veszített. (Vagyis egy év múlva fog veszíteni, addig hordom rabláncaimat.)

Ezek is érdekelhetnek

Peace, love, happiness – szabadság őrülten szabadon

Az idei vakációra valami egészen merészet terveztünk: egy lakóautóval kerekedünk útra és bejártuk a környező országokat! Őszintén: már kinőttem abból a korból, amikor a sátrazós, táborozós éjszakákat a romantika netovábbjának tartottam. De azért egy lakóautóval...

Ragadd meg a napfényt!

Van valami, amire már régóta vágytam és most végre megtettem. Sokáig tartottam tőle, de közben naponta álmodoztam róla, és lassan kiforrta magát. Veletek szeretném először megosztani a nagy hírt: a Vadjutka márkanév mostantól arany ékszer...

Hiányból építkezni

Megvan neked az érzés, amikor hatalmas veszteség ér? Amikor úgy érzed,mintha kiszakítottak volna egy darabot a lelkedből és a helyét teljesen kitölti a fájdalom. És úgy érzed ez már soha nem fog elmúlni. Hogy többé...

Heti kedvenc

Berries and diamonds – white gold ring ..

An extravagant yet wearable everyday rustic berry ring with a tiny blue diamond. The ring is 1.5 mm in diameter and made of 14-karat white gold. It is also available in yellow or rose gold, as well as with diamonds in other colors. Size: You can select the appropriate size from the size selector below. If you do not know the size, I can help you determine it. (Prices may

Learn more

🌿 Spring Surprise

A silver earring as a gift with orders over €100.

Until 16th April.