Feszít a fejem. Meg a fülem is. A megfázás az orromból a fülembe vándorolt. Megdagadtak a nyálkahártyák, nem engedik be a levegőt. Nem tud szellőzni a fejem, beposhad. És ezért úgy érzem magam, mint egy gránát: mindjárt szétrobban a fejem.
Kicsit zavar, hogy nem megyek dolgozni…végülis nincs tüdőgyulladásom, nem tört el a lábam. Ugyanakkor tudom, hogyha most elmegyek dolgozni, akkor két nap múlva újra ágynak esem négy napra stb stb és kb egy hónapig tartana, amíg rendesen meggyógyulnék.
És nagyon zavar, hogy a hülye vírus miatrt lemaradok az ex-hvgonline-osok találkozójáról.
****
Tegnap persze én is értesültem arról, hogy Ungár Klára meleg; ezt szajkózta egész este a tv2, mintha ennek a hírnek kellene eladnia az összes többit. Aztán meg ezt olvastam (itt): “Az [origo] megkereste Ungár Klárát, aki azonban a TV2-vel kötött szerződése miatt egyelőre nem nyilatkozhat.”
Mi van???
Ungár Klára melegsége olyan bulvárszenzáció, amire kizárólagos szerződést kell kötni?! Üzlet része lett a nyíltság? Nekem valahogy nagyon nem jön össze az SZDSZ ügyvivőjének azon szándékával, hogy tiszta vizet öntsön a pohárba e témában és ezzel segítse a melegek elfogadását azzal, hogy nem ad nyilatkozatot más médiumnak, mert – kizárólagos (!) – szerződés köti. Nekem ez az ügylet nem tetszik. Nem a coming out miatt – az teljesen jó és helyénvaló -, hanem az üzletszerűsége miatt. (Vagy valami info még hiányzik.)