Kossuth Lajos street 14-16., 1053, Budapest. PART Studio in the courtyard. Open: M to F: 11-19, Sa: 10-14.

Kossuth Lajos street 14-16, 1053 Budapest. Look for PART Studio in the courtyard
Mo-Fri: 11am-7pm, Sat: 10am-2pm.

Feszít a fejem. Meg a fülem is. A megfázás az orromból a fülembe vándorolt. Megdagadtak a nyálkahártyák, nem engedik be a levegőt. Nem tud szellőzni a fejem, beposhad. És ezért úgy érzem magam, mint egy gránát: mindjárt szétrobban a fejem.
Kicsit zavar, hogy nem megyek dolgozni…végülis nincs tüdőgyulladásom, nem tört el a lábam. Ugyanakkor tudom, hogyha most elmegyek dolgozni, akkor két nap múlva újra ágynak esem négy napra stb stb és kb egy hónapig tartana, amíg rendesen meggyógyulnék.
És nagyon zavar, hogy a hülye vírus miatrt lemaradok az ex-hvgonline-osok találkozójáról.
****

Tegnap persze én is értesültem arról, hogy Ungár Klára meleg; ezt szajkózta egész este a tv2, mintha ennek a hírnek kellene eladnia az összes többit. Aztán meg ezt olvastam (itt): “Az [origo] megkereste Ungár Klárát, aki azonban a TV2-vel kötött szerződése miatt egyelőre nem nyilatkozhat.”
Mi van???
Ungár Klára melegsége olyan bulvárszenzáció, amire kizárólagos szerződést kell kötni?! Üzlet része lett a nyíltság? Nekem valahogy nagyon nem jön össze az SZDSZ ügyvivőjének azon szándékával, hogy tiszta vizet öntsön a pohárba e témában és ezzel segítse a melegek elfogadását azzal, hogy nem ad nyilatkozatot más médiumnak, mert – kizárólagos (!) – szerződés köti. Nekem ez az ügylet nem tetszik. Nem a coming out miatt – az teljesen jó és helyénvaló -, hanem az üzletszerűsége miatt. (Vagy valami info még hiányzik.)

Ezek is érdekelhetnek

Peace, love, happiness – szabadság őrülten szabadon

Az idei vakációra valami egészen merészet terveztünk: egy lakóautóval kerekedünk útra és bejártuk a környező országokat! Őszintén: már kinőttem abból a korból, amikor a sátrazós, táborozós éjszakákat a romantika netovábbjának tartottam. De azért egy lakóautóval...

Ragadd meg a napfényt!

Van valami, amire már régóta vágytam és most végre megtettem. Sokáig tartottam tőle, de közben naponta álmodoztam róla, és lassan kiforrta magát. Veletek szeretném először megosztani a nagy hírt: a Vadjutka márkanév mostantól arany ékszer...

Hiányból építkezni

Megvan neked az érzés, amikor hatalmas veszteség ér? Amikor úgy érzed,mintha kiszakítottak volna egy darabot a lelkedből és a helyét teljesen kitölti a fájdalom. És úgy érzed ez már soha nem fog elmúlni. Hogy többé...

Heti kedvenc

Berries and diamonds – white gold ring ..

An extravagant yet wearable everyday rustic berry ring with a tiny blue diamond. The ring is 1.5 mm in diameter and made of 14-karat white gold. It is also available in yellow or rose gold, as well as with diamonds in other colors. Size: You can select the appropriate size from the size selector below. If you do not know the size, I can help you determine it. (Prices may

Learn more

🌿 Spring Surprise

A silver earring as a gift with orders over €100.

Until 16th April.