Rájöttem, hogy mit akartam írni.
Asszem életemben először, tényleg komolyan aggasztanak a rám rakódott párnácskák. De a kicsinyítő képző használata annyira nem indokolt. Csak 2-3 kilót híztam, de úgy érzem, mintha kifolynék a ruháimból, mintha mindenki azon röhögne, hogy ‘hogy mer ez a csaj ilyen pólót felvenni, amikor kibuggyan a narancsbőre’…meg hasonlók.
Hibás önkép? Bárcsak…
Ilyenkor jönnek a fogadkozások: nem eszem kenyeret, sok zöldséget meg gyümölcsöt tömök magamba, többet sportolok, nem beszélek csúnyán stb. stb.
Peace, love, happiness – szabadság őrülten szabadon
Az idei vakációra valami egészen merészet terveztünk: egy lakóautóval kerekedünk útra és bejártuk a környező országokat! Őszintén: már kinőttem abból a korból, amikor a sátrazós, táborozós éjszakákat a romantika netovábbjának tartottam. De azért egy lakóautóval...