ÖÖÖ. Igazából 13 éves korom óta írok naplót. Nem olyan tipusút, hogy “ma megint tiszta mócsing volt a perkelt”, hanem rapszodikusan, általában szerelmi szenvedéseim közepette, – amiből azért kijutott jópár – vagy ha megoldhatatlan lelki gubancom támadt. Kiváncsi vagyok, hogy ez is olyan mániákus depressziós képét tükröző olvasmány lesz-e.
Peace, love, happiness – szabadság őrülten szabadon
Az idei vakációra valami egészen merészet terveztünk: egy lakóautóval kerekedünk útra és bejártuk a környező országokat! Őszintén: már kinőttem abból a korból, amikor a sátrazós, táborozós éjszakákat a romantika netovábbjának tartottam. De azért egy lakóautóval...