Első karácsony, saját lakásban, egyedül. És mégis nagyon jó volt. Díszek a csövön, gyertyák a polcon, lágy fények, Amelie Poulain zenél. Az asztalon fehér terítő, rajta szezámmagkrém, szárított paradicsom-krém, rákos salát és csíkokra vágott répa, uborka. Főételnek a család polentát evett salátával; apukámmal olaszrizlinget ittunk hozzá. Csokis gesztenyetekercs és kuglóf volt az utolsó fogás. A szüleim és a barátnők élénken beszélgettek, a viasz lecsöpögött. Ritkán van ilyen hangulatos karácsonyi vacsora.
Peace, love, happiness – szabadság őrülten szabadon
Az idei vakációra valami egészen merészet terveztünk: egy lakóautóval kerekedünk útra és bejártuk a környező országokat! Őszintén: már kinőttem abból a korból, amikor a sátrazós, táborozós éjszakákat a romantika netovábbjának tartottam. De azért egy lakóautóval...



