A napokban jutott eszembe, hogy mintegy tíz-tizenkét évvel ezelőtt olyasmit mondtam magamnak, hogy én nálam erősebb embert akarok, aki “uralkodik” rajtam.
Nyilván nem véletlen, hogy most jött fel ez az emlék. Merthogy jól belekevertem magam abba, amit jól kitaláltam kislányként, és nem tetszett. Előidéztem saját magamnak egy állapotot, amiben másnak tulajdonítva, de mégis én nyomtam saját magamat. Kicsit zavaros még, de valami ilyesmi.
Peace, love, happiness – szabadság őrülten szabadon
Az idei vakációra valami egészen merészet terveztünk: egy lakóautóval kerekedünk útra és bejártuk a környező országokat! Őszintén: már kinőttem abból a korból, amikor a sátrazós, táborozós éjszakákat a romantika netovábbjának tartottam. De azért egy lakóautóval...