Kossuth Lajos street 14-16., 1053, Budapest. PART Studio in the courtyard. Open: M to F: 11-19, Sa: 10-14.

Kossuth Lajos street 14-16, 1053 Budapest. Look for PART Studio in the courtyard
Mo-Fri: 11am-7pm, Sat: 10am-2pm.

Hoppá.
Angelusz Róbert rámkattintott a wiw-en.
Ebből két következtetést vonok le.
1. Ő is wiw-ezik (néha).
2. Emlékszik rám. De most jut eszembe, hogy az egyik rokonom révén, akivel együtt járt egyetemre, már korábban is rémlettem neki.
****

Amúgy lehet, hogy félénk vagyok (de hódítani akarok :-).
Olvastam egy cikket az origóban a félénkségről és a félénkség tipikus helyzeteiből párat be tudtam magamon azonosítani.

1. Ismerkedés új emberekkel (pláne, ha vonzóak, lenyűgözők és tekintélyesek),
2. megmérettetésként értékelt helyzetek,
3. spontaneitást követelő társas helyzetek,
4. önfeltárás, önmagunkról való spontán beszéd,
5. intim helyzetek, nemi szerepek, szexualitás,
6. saját érdekek képviselése,
7. mások által való megfigyelés és megítélés lehetősége.

Az 1-es, a 2-es, a 6-os és a 7-es pontokat érzem magamra nézve találónak.
1. Az ismerkedéssel nincs gond, az megy, de csak akkor ha nem értékelem tekintélynek az illetőt, vagy nem tetszik az illető. Ilyenkor ugyanis kuka vagyok. A tekintély-dologban már sokat fejlődtem. Régebben, ha mentem vmi minisztériumba interjúzni, akkor hosszasan ismételgettem magamban azt, amit anyám mondott: ő is egy pinából jött. Ez megnyugtatott. Sajnos ez nem jött be azoknál a pasiknál, akik tetszettek.
2. Hát igen. Erre írtam pár napja, hogy nem kell tökéletesnek lenni.
6. Ez érdekes, mert amikor vmi cikkhez kell anyagot gyűjteni, akkor nincs bajom, ám ha a magam dolgát kéne elintézni – különös tekintettel a pénzzel kapcsolatos dolgokra – akkor megkukulok, majd otthon emésztem magam.
7. Ez már javuló tendenciát mutat. Már nem érdekel mind a 6 milliárd embernek a rólam alkotott véleménye.
****

Amúgy örülök, hogy kifakadt a gennyes kelés. Már ideje volt annak, hogy történjék valami. Vagy a teljes felejtés, vagy a nyilvánosság. Azonban félek attól, hogy a kifakadás közel sem lesz teljes és megtisztító. (I., II., III.)

Ezek is érdekelhetnek

Peace, love, happiness – szabadság őrülten szabadon

Az idei vakációra valami egészen merészet terveztünk: egy lakóautóval kerekedünk útra és bejártuk a környező országokat! Őszintén: már kinőttem abból a korból, amikor a sátrazós, táborozós éjszakákat a romantika netovábbjának tartottam. De azért egy lakóautóval...

Ragadd meg a napfényt!

Van valami, amire már régóta vágytam és most végre megtettem. Sokáig tartottam tőle, de közben naponta álmodoztam róla, és lassan kiforrta magát. Veletek szeretném először megosztani a nagy hírt: a Vadjutka márkanév mostantól arany ékszer...

Hiányból építkezni

Megvan neked az érzés, amikor hatalmas veszteség ér? Amikor úgy érzed,mintha kiszakítottak volna egy darabot a lelkedből és a helyét teljesen kitölti a fájdalom. És úgy érzed ez már soha nem fog elmúlni. Hogy többé...

Heti kedvenc

Berries and diamonds – white gold ring ..

An extravagant yet wearable everyday rustic berry ring with a tiny blue diamond. The ring is 1.5 mm in diameter and made of 14-karat white gold. It is also available in yellow or rose gold, as well as with diamonds in other colors. Size: You can select the appropriate size from the size selector below. If you do not know the size, I can help you determine it. (Prices may

Learn more

🌿 Spring Surprise

A silver earring as a gift with orders over €100.

Until 16th April.