Tegnap Galaddal beszusiztunk, de amúgy istenesen. A futószalagos étteremben voltunk, ami nagyon trendiül hangzik, meg belülről is az, és még a pincér is őszinte volt: k.ra nem volt kedve dolgozni, és ezt tudatta is velünk a mísz fejével.
Nagyon frusztráló dolog ám úgy enni, hogy közben a szemem sarkából azt figyelem, hogy milyen finomságok jönnek épp, és hol vannak már a tonhalas nigrik. És csak tömtük magunkat, meg tömtük és tömtük mígnem hét hónapos terhesnek néztünk ki.
Sajnos a makikra hiába vártunk: tejes ikraleves volt helyette.
Ja, és egy celebriti is ott vacsorázott a felfújt szájú hugával együtt. (Hugával, peerszeee…)
Amúgy még ma is nyomja a hasam a sok nigri és gyömbér…de a Galad az egy igazi kis japonese: 18 makit nyomott be ebédre.
Ezt a linket ezért neki ajánlom. Kockás makik.
****
A hvg.hu meg egyre jobb lesz: van már egy csomó kép az oldalakon, vannak érdekes cikkek is, és már a cikkek címei is egész jók, lényegretörők. Most már csak a száguldó riporterek hiányoznak.
Peace, love, happiness – szabadság őrülten szabadon
Az idei vakációra valami egészen merészet terveztünk: egy lakóautóval kerekedünk útra és bejártuk a környező országokat! Őszintén: már kinőttem abból a korból, amikor a sátrazós, táborozós éjszakákat a romantika netovábbjának tartottam. De azért egy lakóautóval...