Csipcsirip.
Fellegek elvonultak. Hihetetlenül megkönnyebbültem és örülök és boldog vagyok.
És hab a tortán, hogy meg lettem dicsérve, hogy “fasza” tanulmányt írtam – amit persze még kell egy kicsit maszírozni.
****
Tegnap vettem a Calzedoniában három harisnyát és kaptam hozzá egy katalógust, hogy olvasgassam a villamoson. Meg is tettem és mire hazaértem már nagyon ideg voltam. A katalógus ugyanis arról szólt, hogy a nyolcvanas évek legocsmányabb kreációi miként jönnek vissza. Például a piros latexnadrág tűsarkú cipővel és fodros miniszoknyával. Vagy – és ettől borultam ki a legjobban – a sarokpántos leggings (magyarban: macskanaci) kívülről (!!!!) rásarokpántozva a tűsarkú cipőre. Az ezüst, övecskével díszített, hegyes orrú félbokacsizma már smafu.
Peace, love, happiness – szabadság őrülten szabadon
Az idei vakációra valami egészen merészet terveztünk: egy lakóautóval kerekedünk útra és bejártuk a környező országokat! Őszintén: már kinőttem abból a korból, amikor a sátrazós, táborozós éjszakákat a romantika netovábbjának tartottam. De azért egy lakóautóval...