jajj. elegem van már.
tegnap beledobtak a sűrűjébe. fókuszcsopit vezettem. elég szarul jött ki. 10-ből 4-en jöttek el + a megrendelő nem magyarázta el jól a tesztelendő dolgot, meg én sem voltam eléggé képben, úgyhogy nagyon akadozott a beszélgetés. meg is kell majd ezt a részt ismeételni. k. életbe. k.ra nincs kedvem hétvégén dolgozni. és persze sosem a megrendelő a hibás, én meg csak nyeljek.
Peace, love, happiness – szabadság őrülten szabadon
Az idei vakációra valami egészen merészet terveztünk: egy lakóautóval kerekedünk útra és bejártuk a környező országokat! Őszintén: már kinőttem abból a korból, amikor a sátrazós, táborozós éjszakákat a romantika netovábbjának tartottam. De azért egy lakóautóval...